null
Gratis ophalen in de Drankerij
Slijterij in andere dranken
Gratis verzending vanaf €65

Doragrossa | Aperitivo | 15%

Een warm amberkleurig Aperitivo vol zonnige citrustonen en zachte kruiden. Wij zijn fan!  Wie een frisse start van de avond zoekt, zit met Doragrossa Aperi

€22,00
(U bespaart )

Op voorraad, let’s go!

Koop in bulk en bespaar geld
🚚
Gratis verzending vanaf €65
🏪
Altijd gratis afhalen in onze winkels
📦
Veilig verpakt verzonden iedere woensdag en vrijdag
🍷
Dranken goedgekeurd door de Drankerij

Waarom wij van Doragrossa | Aperitivo | 15% houden

Een warm amberkleurig Aperitivo vol zonnige citrustonen en zachte kruiden. Wij zijn fan! 

Wie een frisse start van de avond zoekt, zit met Doragrossa Aperitivo helemaal goed. Zodra je de fles opent, vliegen de aroma’s van wilde sinaasappels, gentiaan en rabarber je tegemoet. De smaak is verrassend zacht, lekker fruitig en heeft een subtiel bittertje dat precies lang genoeg blijft hangen.

Schenk deze drank in op een zonnige namiddag op het balkon, of als aperitief tijdens diner met vrienden. Vul een glas met ijs, doe er een royale scheut doragrossa aperitivo bij en top af met bruiswater. Wil je wat meer uitpakken? Mix hem dan met prosecco en een schijfje sinaasappel voor de ultieme aperitivo spritz.

Achter het merk staat het team van Jerry Thomas Emporium uit Rome en de bekende kleinschalige distilleerderij Distelleria Torino. Zij pakten oude 19e-eeuwse recepten uit Turijn erbij om ambachtelijke dranken van vroeger weer op de kaart te zetten. Alles wordt gemaakt met natuurlijke ingrediënten en heel veel liefde voor de Italiaanse Likeurtraditie. 

Drink wat anders - Drankerij

Ontdek meer lekkers 💦