null

Pacory

Pacory | Cidre le Costaud | 7%

MSRP:
Was:
Now: €13,50
(You save )

Description

Hoppa! Deze krachtpatser ('Le Costaud') doet zijn naam eer aan. Een volle rijk appelcider met een calvados-finish!

Hij komt van Domaine Pacory in de Normandische streek Domfrontais, een familiebedrijf dat al vier generaties lang prachtige dranken maakt van hun eigen boomgaarden.

Wat maakt deze Cidre le Costaud dan zo bijzonder? Na de eerste gisting krijgt hij een houten finish. Hij rijpt zo’n drie maanden op oude eikenhouten vaten waar eerder Calvados in zat. Het resultaat is een diepe, honinggele cider met een licht bubbeltje en een zijdezachte textuur. Denk aan de smaak van overrijpe appels, karamel, wat honing en een subtiel vleugje van dat Calvados-hout. Hij is semi-zoet, maar toch in balans. 

Door zijn stevige karakter en lichte tannine is dit een cider die perfect past bij serieuze gerechten. Zet hem maar op tafel bij een stoofpot, een mooie romige kaasplank, of zelfs bij wild. Je kunt hem het beste licht gekoeld drinken. Een heerlijke traktatie om rustig van te genieten, het liefst met goed gezelschap.

Pacory werkt met traditionele, hoogstammige appelrassen. Alles gaat nog op het ritme van de natuur. De rijping op die Calvadosvaten is een knipoog naar de streek. Het geeft deze Cidre le Costaud een complexiteit mee die je bij andere ciders niet snel tegenkomt. Puur en authentiek vakmanschap uit Normandië, dat is wat je in de fles krijgt.

Additional Details

Gemaakt van:
Appel
Land:
Frankrijk
Streek:
Normandië
Verpakking:
Fles | 750ml
Alcoholpercentage:
7%

Related Products